پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - 80 دستگاه از ادوات تخریب اراضی ملی استان زنجان توقیف شد/4 متخلف بازداشت و به مراجع قضایی استان معرفی شدند
بازدید : 167 6 دی 1396 11:9 شماره :45644
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان:
80 دستگاه از ادوات تخریب اراضی ملی استان زنجان توقیف شد/4 متخلف بازداشت و به مراجع قضایی استان معرفی شدند

 

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با اشاره به اینکه در 9 ماهه گذشته از سال جاری 80 دستگاه ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی توقیف شده است، گفت: در این ایام 1060 مورد گزارشات مردمی نیز توسط یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان وصول شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، سرهنگ منصور خسروی با اشاره به آمار و عملکرد 9 ماهه یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان تصریح کرد: طی این مدت این یگان موفق به خلع ید و رفع تصرف از اراضی ملی به تعداد 59 مورد شده است که شامل بیش از 314 هکتار از اراضی استان زنجان می‌شود.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان همچنین از پیشگیری از تصرف به تعداد 418 مورد خبر داد و افزود: این تعداد پیشگیری از تصرف شامل 3 هزار و 815 هکتار می‌شود.

خسروی با اشاره به اینکه در 9 ماهه گذشته از سال جاری 80 دستگاه ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی توقیف شده است، اضافه کرد: در این ایام 1060 مورد گزارشات مردمی نیز توسط یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان وصول شده است.

وی با اشاره به تنظیم پرونده ماده 55 به تعداد 370 مورد در استان زنجان بیان کرد: این تعداد پرونده شامل یک هزار و 692 هکتار از اراضی استان زنجان می‌شود.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان همچنین به اخراج 34 مورد دام غیر مجاز از اراضی ملی استان اشاره و عنوان کرد: این تعداد شامل خروج 6 هزار و 259 واحد دامی بوده است.

خسروی با اشاره به اطفای حریق به تعداد 38 مورد از آغاز سال تاکنون در اراضی استان زنجان ادامه داد: در این آتش‌سوزی‌ها بیش از 298 هکتار از اراضی ملی استان در آتش سوخته است.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان اعلام کرد: از آغاز سال تاکنون 4 نفر در رابطه با تخلفات مرتبط با اراضی و منابع ملی بازداشت شده‌اند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :