پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دیدار سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با همکاران منابع طبیعی
بازدید : 137 7 دی 1396 11:59 شماره :45685
به مناسبت گرامیداشت حماسه تاریخی 9 دی/
دیدار سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با همکاران منابع طبیعی

به مناسبت گرامیداشت حماسه تاریخی 9 دی خلیل آقاجانلو، مدیرکل منابع طبیعی و مسئولین این اداره کل با سردار کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در جمع کارکنان اداره کل منابع طبیعی ضمن گرامیداشت حماسه تاریخی 9 دی، بعثت را مبنا و اساس اسلام دانست و گفت: پیامبر اسلام در غدیر بعد از خودشان تکلیف جامعه اسلامی را مشخص کردند که متاسفانه غفلت مسلمین به آن سبب اختلافاتی شد.

وی با بیان اینکه از واقعه عاشورا تمامی مسلمین به ویژه شیعیان درس گرفته و به این واقعه مهم توجه جدی داشته و دارند، تصریح کرد: خوشبختانه به تلاش مسلمین سال به سال وقایع عاشورا را بهتر درک می کنیم.

سردار کرمی با بیان اینکه هیچ کشوری فکرش را نمی کرد که خروش و اعتراض مردم به رژیم پهلوی نتیجه داشته باشد، ابراز کرد: حکومت اسلامی که مردم با براندازی رژیم شاهنشاهی به رهبری امام خمینی (ره) تشکیل شد صددرصد پشتوانه مردمی داشت.

 

 

سردار کرمی با اشاره به حمایت گسترده اقشار مختلف مردم از امام خمینی(ره) ادامه داد: با تشکیل بسیج که به منزله مظهر مردم سالاری دینی که می توان گفت تدبیر تاریخی امام(ره) بود که تمام معادلات جهان به ویژه بلوک غرب و شرق را بهم ریخت.

وی با بیان اینکه اگر در بحران ها مردم به صحنه نمی آمدند قطعا انقلاب اسلامی پیروز نمی شد، افزود: به تعبیر امام خمینی (ره) مردم پاسدار انقلاب اسلامی بودند و در حال حاضر نیز پایبند آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به نقش بسیج مردمی در دفاع مقدس و آفریدن صحنه های دلدادگی به ارزش های مقدس اسلامی عنوان کرد: مردم در 8 سال دفاع مقدس در جبهه های جنگ درسی به یاد ماندنی به ابرقدرت های جهان به ویژه آمریکا و هم پیمانانش دادند.

وی با اشاره به همراهی مردم برای شکستن ابهت بلوک غرب و شرق با پیروزی انقلاب اسلامی ایران ادامه داد: امام خمینی(ره) ضمن ابراز خرسندی از وفاداری ملت ایران به ارزش های نظام اسلامی گفت که با وجود شما من در مقابل کفر می ایستم.

سردار کرمی فتنه 88 را خطرناک تر از جنگ 8 ساله عراق علیه ایران دانست و آن را حرکتی در مقابل ولایت فقیه اعلام کرد و گفت: مردم پس از 8 ماه با پیچیدن طومار فتنه که مقرش در قلب آمریکا بود ثابت کردند که دوستدار ولایت هستند.

وی با بیان اینکه فتنه و فتنه گران با جنایتی که کردند هیچ گاه از اذهان این مردم پاک نمی شود، تصریح کرد: مرکز فرماندهی تمامی جنگ های منطقه و حتی جهان آمریکا و اسرائیل است.

سردار کرمی با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس زیر قهقهه سلاح های رزمندگان که با عشق به دین و ارزش های اسلامی در جبهه های نبرد آفریده شده بود به پایان رسید، با اشاره به رشادت‌های نیروهای ایرانی به رهبری سردار سلیمانی در جبهه های جنگ علیه گروهک تروریستی داعش تصریح کرد: پیروزی در قبال داعش به شیرینی فتح مکه است برای مسلمانان.

 
 
 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :