پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه هماهنگی برای برگزاری هفته منابع طبیعی در محل اداره کل برگزار شد
بازدید : 381 11 دی 1396 12:32 شماره :45797

جلسه هماهنگی برای برگزاری هفته منابع طبیعی در محل اداره کل برگزار شد

با حضور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان و معاونین و مدیران بخش‌های مختلف اداره کل، جلسه هماهنگی برای برگزاری هفته منابع طبیعی در محل اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، خلیل آقاجانلو ضمن تاکید بر لزوم همکاری با سایر دستگاه‌های استان جهت برگزاری باشکوه ویژه مراسمات گرامیداشت هفته منابع طبیعی در زنجان، اظهار کرد: مسئولین برگزارکننده باید از ظرفیت های سازمان همیاری شهرداری ها، بنیاد مسکن، سپاه، دانشگاه علوم پزشکی، شهرداری، دانشگاه زنجان و سایر نهایت بهره‌مندی را داشته باشند.

وی با اشاره به اعلام فراخوان برای برگزاری مسابقه به مناسبت هفته منابع طبیعی افزود: ضروری است تا این فراخوان به زودی اعلام گردد تا در هفته منابع طبیعی اقدامات لازم برای تقدیر از نفرات برتر مسابقه نیز صورت گیرد.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان ضمن تاکید بر لزوم هماهنگی با صداوسیما و رسانه ها برای پوشش مراسمات این اداره کل عنوان کرد: از ظرفیت‌های پارک‌های شهری نظیر پارک ارم برای برگزاری مراسمات مختص گرامیداشت هفته منابع طبیعی باید استفاده کنیم و در تبلیغات به منظور صرفه جویی در هزینه‌ها از همکاری بخش خصوصی بهره‌مند شویم.

 
 
 
 
 
 
 
 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :