پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مشارکت بسیجیان در حفاظت از منابع ملی حائز اهمیت است
بازدید : 155 16 دی 1396 8:54 شماره :45865
نماینده ولی‌فقیه در اداره‌کل منابع‌طبیعی استان زنجان:
مشارکت بسیجیان در حفاظت از منابع ملی حائز اهمیت است

نماینده ولی‌فقیه در اداره‌کل منابع‌طبیعی استان زنجان گفت: اجرای طرح حلقه‌های صالحین و مشارکت بسیجیان در مباحث مربوط به حفاظت از منابع ملی و انفال گامی در جهت حفاظت ار اراضی ملی و طبیعی است و بسیا حائز اهمیت است.

 به گزارش روابط عمومی ،حجت‌الاسلام علی‌اصغر رحیمی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه زنجان، با تاکید بر حفظ انفال، اظهار کرد: توجه به حفظ انفال و آگاه‌سازی روستائیان در این رابطه بسیار حائز اهمیت است.

وی تصریح ‌کرد: توجه به تعاليم اسلام در خصوص حفظ و حراست از منابع‌طبيعی و نعمت‌های خدادادی از اهمیت ویژه‌ای برخودار است.

  این مسئول با اشاره به اینکه منابع‌طبیعی جزو انفال محسوب می‌شود، تصریح ‌کرد: با توجه به اهمیت موضوع و اینکه اداره انفال تشکیلاتی قوی می‌طلبد، به همین خاطر جلساتی در این خصوص در این اداره‌کل برگزار می‌شود تا افراد به اهمیت موضوع پی ببرند.

  این مسئول با تاکید بر اینکه پرداختن به مسئله کشاورزی و منابع‌طبیعی امری اجتناب‌ناپذیر است، گفت: احادیث بسیاری در رابطه با چگونگی بهره‌برداری از منابع خدادادی نقل شده و رهنمودهای امام و رهبری نیز در این ارتباط روشنگر است.

  وی ادامه داد: هدف ما مشارکت دادن مردم در حفاظت و نگه‌داری از منابع‌طبیعی است و ایجاد تولید ثروت برای مردم است و هر قانونی باید در جهت منفعت عمومی مردم است.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :