پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نشست برنامه‌‌ریزی ویژه "دهه فجر" اداره کل منابع طبیعی با حضور مدیرکل این دستگاه تشکیل شد
بازدید : 166 19 دی 1396 8:26 شماره :45959

نشست برنامه‌‌ریزی ویژه "دهه فجر" اداره کل منابع طبیعی با حضور مدیرکل این دستگاه تشکیل شد
 

جلسه شورای فرهنگی با هدف برنامه‌‌ریزی ویژه "دهه فجر" اداره کل منابع طبیعی و ارائه برنامه پیشنهادی با حضور مدیرکل و مسئولین و دست اندرکاران ذیربط این دستگاه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، خلیل آقاجانلو در جلسه شورای فرهنگی با تاکید بر اینکه صرفه جویی در هزینه‌ها باید مورد توجه برنامه‌ریزان و متولیان برگزارکننده ویژه مراسمات دهه فجر انقلاب اسلامی این دستگاه باشد، اظهار کرد: در این زمینه باید مستندسازی از برنامه‌های ویژه دهه فجر انقلاب اسلامی را نیز تقویت کنیم.

وی با بیان اینکه نشست‌ها و گفتمان ویژه دهه فجر با حضور مسئولین امر مورد توجه برگزارکنندگان باشد، عنوان کرد: ضروری است تا با توجه به اهمیت موضوع دهه فجر و پیام آن، نشستی متشکل از بانوان ادارات منابع طبیعی در شهرستان‌ها با عنوان تحکیم بنیان خانواده در زنجان تشکیل گردد.

در پایان هر یک از اعضای حاضر در نشست به منظور برگزاری برنامه های مدون و منظم اداره کل منابع طبیعی در دهه فجر انقلاب اسلامی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :