پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - دشمنان با به راه انداختن جنگ نرم سعی در تحمیل نسخه بدلی انقلاب اسلامی به ملت ایران هستند
بازدید : 164 16 بهمن 1396 14:57 شماره :46582
نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) در نشست فرهنگی "گفتمان انقلابی‌گری" منابع طبیعی استان زنجان؛
دشمنان با به راه انداختن جنگ نرم سعی در تحمیل نسخه بدلی انقلاب اسلامی به ملت ایران هستند
 

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) با بیان اینکه ضروریات انقلابی گری این است که مقابل این توطئه‌ها هوشیار باشیم، گفت: راه‌اندازی جنگ نرم برای تحمیل نسخه بدلی انقلاب اسلامی از توطئه‌های دشمنان ملت ایران است.

"حجت‌الاسلام متین"، نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) در نشست فرهنگی "گفتمان انقلابی‌گری" که به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر در محل سالن اجتماعات اداره کل منابع طبیعی استان زنجان برگزار گردید، با اشاره به دیدگاه رهبری در مباحث انقلاب و انقلابی‌گری و سخنرانی‌های ایشان اظهار داشت: "مقام معظم رهبری در جمع خبرگان رهبری تاکید کردند که انقلابی بمانند، انقلابی عمل کنند و انقلابی اندیشه کنند و انقلابی فکر کنند".

 

 

 

وی با اشاره به اظهارات رهبری مبنی بر "هر جا مدیریت انقلابی بوده ما موفق بودیم و هر جا مدیریت انقلابی نبوده است به نتایج قابل قبولی دست نیافته‌ایم" عنوان کرد: در درون انقلاب خود نیازمند انقلابی دیگر هستیم و اگر این موضوع اتفاق نیفتند خطر در کمین انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) در تعریف انقلابی گری نیز گفت: انقلابی گری مساوی انقلابی عمل کردن، انقلابی فکر کردن و انقلابی ماندن می‌باشد.

 

 

 

وی با بیان اینکه ضروریات انقلابی گری این است که مقابل این توطئه‌ها هوشیار باشیم، ابراز کرد: راه‌اندازی جنگ نرم برای تحمیل نسخه بدلی انقلاب اسلامی از توطئه‌های دشمنان ملت ایران است.

حجت‌الاسلام متین تصریح کرد: انقلاب حداکثر گرا بنا به تعریف مقام معظم رهبری یک دگرگونی بنیادی است که در آن پایه های غلط برچیده و پایه های درست (ارزش‌های جدید) جای آن را می گیرد.

وی با بیان اینکه انقلاب یک فرآیند است و فرآیند به معنی سلسه رخدادهایی که سبب ایجاد نتایج پیش بینی نشده می‌شود است، عنوان کرد: بنا به فرموده رهبری انقلابی گری 5 مرحله می باشد که سرنگونی طاغوت، ایجاد ساختار و تشکیل دولت اسلامی از فرآیندهای اصلی در انقلاب است که بنا به دیدگاه ایشان ما هنوز در مرحله سوم مانده‌ایم یعنی در حال تشکیل دولت اسلامی هستیم.

در پایان از دانش پژوهان فرزندان همکاران اداره کل منابع طبیعی تجلیل و بازدید از نمایشگاه تصاویر و جراید انقلاب بمناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی  به عمل آمد.

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :