پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بسم الله الرحمن الرحیم نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین
بازدید : 302 21 بهمن 1396 9:10 شماره :46665
بیانیه 22 بهمن 1396 اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان
بسم الله الرحمن الرحیم نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین
 

شکر و سپاس بی پایان خدای سبحان را که ملت شریف ایران را از نعمت "اسلام" و "ولایت" و "رهبری"‌های حکیمانه و پیامبرگونه حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) و خلف صالح و شایسته ایشان حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) برخوردار ساخت تا در پرتو انقلاب اسلامی و اندیشه الهی و منیع پیر روشن ضمیر جماران، ایران و ایرانی به عنوان پرچمدار احیای "تمدن اسلامی" و زندگی در سایه اسلام الگوی نجات بخش جامعه بشری در عصر "جاهلیت مدرن" مورد توجه جهانیان قرار گیرد.

اینک در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم، انقلابی دوران ساز، باعظمت و اقتدار آفرین ایران با انقلاب اسلامی هویتی تازه یافت، ملت متمدن ایران شکوه و مجد گذشته خود را بدست آورد، در اسلام روحی جدید و خونی تازه جریان پیدا کرد.

استقلال حقیقی و کامل استوار شده و دشمنان سلطه گر، ناکام از نقشه ها، توطئه ها و عملیات خود انگشت حسرت به دهان گرفته اند. پیشرفت های خیره کننده ای در عرصه های علمی، فناوری، امنیتی، نظامی، عمرانی، رسانه ای، هنری، بین المللی و غیره بدست آمده که باید با عزم و تلاش همگانی نسبت به حفظ و ارتقاء آن ها کوشش کنیم.

 از طرفی جامعه ی عزیز ما با مشکلات و کمبودهائی روبرو هستند که باید هوشمندانه آنها را ارزیابی و چاره جوئی و درمان کنیم که بی شک با اتکاء به قدرت لایزال مردم و توانائی ها و پیشرفت های موجود و اعتماد به نسل جدید و جوانان برومندمان و تحت هدایت های مقام معظم رهبری و تلاش بیشتر دست اندرکاران و با توکل به خداوند متعال بر انجام آنها قادریم. إنه خیر ناصر و معین.

ما کارکنان و مدیران اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان زنجان ضمن گرامیداشت یوم الله 22 بهمن، با سرلوحه قرار دادن فرامین مقام معظم رهبری و آرمانهای بلند حضرت امام که در اندیشه و سخنان رهبر فرزانه انقلاب بروز و تجلی تام دارد ما با شرکت در راهپیمایی عظیم روز 22 بهمن ضمن اعلام وفاداری به آرمانهای حرکت امام (ره) و تجدیدبیعت با امام خامنه ای (حفظه الله) از مردم غیور و ولایت مدار شهر شور و شعور حسینی زنجان دعوت می کنیم در این جشن ملی شرکت نموده و در افزایش قدرت نرم نظام و قدرت سیاسی جمهوری اسلامی  حضور چشم گیری داشته باشند . انشالله.

حوزه نمایندگی ولی فقیه و روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :