پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نشست یک روزه آشنایی با فرهنگ عفاف و حجاب ویژه بانوان کارمند در سالن جلسات اداره کل منابع طبیعی زنجان برگزار شد
بازدید : 137 16 اسفند 1396 18:21 شماره :47371

نشست یک روزه آشنایی با فرهنگ عفاف و حجاب ویژه بانوان کارمند در سالن جلسات اداره کل منابع طبیعی زنجان برگزار شد
 

نشست یک روزه آشنایی با فرهنگ عفاف و حجاب ویژه بانوان کارمند با هدف تبیین جایگاه زن و لزوم الگوگیری آنان از حضرت زهرا (س) در سالن جلسات اداره کل منابع طبیعی زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، حجت الاسلام رحیمی نیا در نشست یک روزه آشنایی با فرهنگ عفاف و حجاب ویژه بانوان شاغل در اداره کل ضمن گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تبریک روز زن با اشاره به جایگاه رفیع ایشان اظهار کرد: مقام زن در مهظر خداوند بسیار ارزشمند است در قرآن کریم نیز اسامی مبارک زنان والامقام نظیر ساره همسر حضرت ابراهیم(ع)، آسیه همسر فرعون، حضرت مریم (س) ذکر شده است.

 

 

وی با اشاره به القاب و کنیه های حضرت زهرا (س) ابراز کرد: حضرت یوسف (ع) و حضرت مریم(س) از آموزگاران عفاف و حجاب هستند که الگویی برای مردان و زنان می باشند.

نماینده ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با بیان اینکه بانوان در دستگاه ها با ظرافت و احساس مسئولیت بالا اداره امور را به دست گرفته اند، تصریح کرد: خوشبختانه در سطح استان زنجان اداره کل منابع طبیعی در حوزه نماز و اقامه نماز به رتبه برتر دست یافته است که حاکی از اهمیت این فریضه الهی در نزد کارکنان و کارمندان این مجموعه می باشد.

وی ضمن تاکید بر لزوم حضور پررنگ بانوان در برنامه های عقیدتی اداره کل، پرداختن به این امورات را از وظایف دینی و مذهبی مسلمانان و متدینین دانست.

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :