پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - تاکید برای بهبود وضعیت بازنشستگان اداره کل منابع طبیعی استان زنجان
بازدید : 338 19 اسفند 1396 14:16 شماره :47552
مدیرکل منابع طبیعی استان در نشست با بازنشستگان این دستگاه اعلام کرد؛
تاکید برای بهبود وضعیت بازنشستگان اداره کل منابع طبیعی استان زنجان
 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان ضمن تاکید برای بهبود وضعیت بازنشستگان این دستگاه گفت: منابع طبیعی موظف است با حمایت از کانون بازنشستگان اداره کل انتظارات رفاهی اعضا را برآورده کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی استان، خلیل آقاجانلو در این نشست با بیان اینکه ساختمان اداره کل در سال 1350 تاسیس گردیده و قطعا فرسوده است، اظهار کرد: تلاش می کنیم محل فعلی کانون بازنشستگان را تغییر دهیم.

 

 

میر هادی موسوی، مدیر صندوق بازنشستگی استان زنجان نیز ضمن ابراز تاسف از مشارکت کمرنگ کانون های بازنشستگی با این صندوق اعلام کرد: پرداخت حقوق از جمله مسائل پیش روی بازنشستگان و صندوق بازنشستگی است که طی امروز یا فردا حقوق‌های اسفند پرداخت خواهد شد.

وی با اشاره به مشکلات مالی دولت و صندوق‌ها ادامه داد: همسان سازی حقوق شاغلین و بازنشستگان نیز توسط دولت و مجلس پیگیری می شود که امیدواریم با افزایش پلکانی حقوق‌ها مسائل عزیزانمان تا حدود زیادی برطرف گردد.

 

 

موسوی در مورد پوشش بیمه ای بازنشستگان نیز گفت: متاسفانه از سال 92 دولت حمایت بیمه ای خود از بازنشستگان را متوقف کرد که با این وجود در تلاشیم حمایت بیمه ای (30 درصد مشارکت بازنشستگان و مابقی خود سازمان) از بازنشستگان را در راستای تکریم آنان ارائه دهیم، به طور مثال سال 95، 9 میلیارد تومان وام قرض الحسنه به بازنشستگان در استان زنجان اعطا شده است که می تواند نمونه بارزی از حمایت از بازنشستگان باشد، البته معتقدیم هنوز نتوانسته ایم به گونه شایسته قدردان زحمات آنان باشیم.

 

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :