پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - اعزام 20 نفر از بازنشستگان به جشنواره ورزشی کشوری/موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان را پیگیری می کنیم
بازدید : 235 19 اسفند 1396 14:27 شماره :47553
مسئول کانون بازنشستگان اداره کل منابع طبیعی استان زنجان:
اعزام 20 نفر از بازنشستگان به جشنواره ورزشی کشوری/موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان را پیگیری می کنیم
 

مسئول کانون بازنشستگان اداره کل منابع طبیعی استان زنجان با اشاره به اعزام 20 نفر از بازنشستگان به جشنواره ورزشی کشوری در اردیبهشت 97، موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و شاغلان را از مطالبات اصلی بازنشستگان اعلام و بر لزوم پیگیری آن تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی استان زنجان، تقی سالک بازنشستگی را آغاز مرحله جدیدی از زندگی افراد دانست و اظهار کرد: کانون های بازنشستگی برای جلوگیری از رکود و گوشه نشینی بازنشستگان و ایجاد روحیه نشاط بین آنان ایجاد شده است.

 

 

وی اعطای تسهیلات ارزان، حضور در منازل بازنشستگان و برطرف کردن مسائل حقوق و دستمزد آنان و توجه به مسائل رفاهی بازنشستگان را از وظایف کانون بازنشستگی اداره کل منابع طبیعی استان زنجان اعلام کرد و افزود: کانون منابع طبیعی مسئول کارگروه ورزش استان و شمالغرب کشور انتخاب شده است سال بعد جشنواره ورزشی کشوری در اردیبهشت را برگزار خواهیم کرد که 20 نفر از بازنشستگان به این دوره از رقابت های اعزام می شوند.

مسئول کانون بازنشستگان اداره کل منابع طبیعی استان زنجان با بیان اینکه همسان سازی حقوق بازنشستگان قانون برنامه ششم توسعه دولت مکلف است، ادامه داد: توجه به همسازی سازی شاغلان و بازنشستگان اقدام کند که 20 درصد این میزان در سال 96 انجام گردید و امیدواریم سال آتی نیز به 40 درصد قانون جامه عمل پوشانده شود.

 

 

 

آقای معصومی از بازنشستگان منابع طبیعی، کانون را پل ارتباطی اداره کل و بازنشستگان اعلام کرد و از مسئولین امر خواست تا در قالب تشکیل اتاق فکر تجربیات خود را برای بهبود تدوین برنامه ها و اجرای آن ها در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری منتقل کنند.

احمدعلی نجاتی از دیگر بازنشستگان این اداره کل پیگیری بحث همسان سازی حقوق شاغلان و بازنشستگان منابع طبیعی را از درخواست ها و مطالبات اعضای این کانون اعلام کرد.

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :