پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - لزوم تدوین سازوکارهای موثر و مشخص برای بازدید از فعالیت معادن استان زنجان از سوی مسئولین ادارات منابع طبیعی
بازدید : 189 18 فروردين 1397 9:2 شماره :48050
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان در نخستین جلسه شورای اداری سال 97 مطرح کرد؛
لزوم تدوین سازوکارهای موثر و مشخص برای بازدید از فعالیت معادن استان زنجان از سوی مسئولین ادارات منابع طبیعی
 

مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان با بیان اینکه در پاسخ به استعلامات باید نهایت دقت و توجه بخش حفاظت امور اراضی اداره کل صورت گیرد، گفت: متاسفانه برنامه های مدونی برای بازدید از معادن وجود ندارد که امیدواریم سازوکارهای موثر از سوی مسئولین تعریف شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی استان زنجان، خلیل آقاجانلو در نخستین جلسه شورای اداری سالجاری ضمن تاکید بر لزوم حمایت از تولید داخلی در راستای توجه جدی به شعار سال 97 اظهار کرد: همه ما موظفیم در خرید مایحتاج اداری و پذیرایی به این مهم توجه داشته باشیم.

 

 

 

مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان با بیان اینکه تمامی کارکنان باید با وجدان کاری و احساس مسئولیت امورات محوله را پیگیری و اجرا نمایند، ادامه داد: امیدواریم صرفه جویی در هزینه ها با هدف کاهش فشار روی منابع مالی در دستور کار مسئولین ذیربط قرار گیرد.

وی اعتبارات ملی 11 میلیارد و اعتبارات استانی را 9 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: با این وجود میزان تخصیص اعتبارات استانی بیشتر از ملی است که باید بر اخذ این اعتبارات تلاش های مربوطه صورت گیرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه نباید فعالیت های ترویجی و آموزشی را به پایان سال موکول کنیم، اضافه کرد: ارائه آموزشهای عمومی، استفاده از ظرفیت های اعضای شورا و دهیاران باید مورد توجه اداره آموزش و ترویج اداره کل منابع طبیعی استان زنجان قرار گیرد.

آقاجانلو موضوع درآمدها، آسفالت نهالستان کوشکن، وضعیت درختکاری نهالستان گیلوان، پیگیری پروژه ترسیب کربن، صندوق توسعه کشاورزی، نظارت بر ساختمان سلطانیه، اهمیت نظارت بر پروژه های آبخیزداری که هزینه های بالایی برای اجرای آن صرف شده است را از موارد مهمی دانست که باید رئوسای شهرستان های استان زنجان به آن ها توجه جدی داشته باشند.

 

 

 

مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان با بیان اینکه در پاسخ به استعلامات باید نهایت دقت و توجه بخش حفاظت امور اراضی اداره کل صورت گیرد، تصریح کرد: متاسفانه برنامه های مدونی برای بازدید از معادن وجود ندارد که امیدواریم سازوکارهای موثر از سوی مسئولین تعریف شود.

وی نظارت بر پروژه های منابع طبیعی در شهرستان ها را از وظایف مدیران مربوطه اعلام کرد و گفت: عملکرد شهرستان ها مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

وی در پایان از خدمات بی شائبه مدیر روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی جهت انعکاس فعالیت های این دستگاه قدردانی کرد.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :