پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - علی رجبی، مستندساز صداوسیمای مرکز زنجان ، عنوان "مستندساز سبز" استان را دریافت کرد.
بازدید : 231 26 فروردين 1397 15:29 شماره :48205

علی رجبی، مستندساز صداوسیمای مرکز زنجان ، عنوان "مستندساز سبز" استان را دریافت کرد.
 

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با اهدای لوحی از علی رجبی، تهیه‌کننده  و مستندساز صداوسیمای مرکز زنجان با عنوان "مستندساز سبز"  به جهت ساخت مستندهای سیمای طبیعت ، آرپاچای و مستند آب ، خاک ، آتش و کلیپ های مرتبط با  حفاظت از منابع طبیعی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، در بخشی از این تقدیر نامه آمده است "رسانه‌ها به ویژه صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران می‌تواند مردم فهیم و هموطنان عزیزمان را بیش از پیش به مشارکت در حفاظت از این منابع ملی ترغیب نماید. در این راستا برای تحقق این امر مهم صداوسیمای مرکز زنجان در طول یکسال گذشته نقش خود را بخوبی ایفا کرده و با تهیه مستند و برنامه های مناسب در جهت حفاظت از منابع طبیعی استان زنجان گامهای بزرگی را برداشته است. بدین سان از اینکه در سال جاری به خاطر زحماتی که در تهیه مستند فاخر آب، خاک آتش و همچنین ویدئو کلیپ منابع طبیعی کشیده اید از سوی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان به عنوان مستندساز سبز این لوح به عنوان یادبود تقدیم می‌گردد".

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :