پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - روابط عمومی تیتر و تابلوی اداره است
بازدید : 144 24 ارديبهشت 1397 9:20 شماره :48866
نماینده ولی فقیه در استان زنجان :
روابط عمومی تیتر و تابلوی اداره است
 

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از آفت‌های جامعه ما سیاست‌زدگی است، گفت: ما بیش از حد سیاسی شده‌ایم و دز آن در جامعه خیلی بالا است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی استان زنجان، آیت‌الله علی خاتمی در دیدار با روابط عمومی های دستگاه های اجرایی استان که به مناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت روز ارتباطات و هفته روابط عمومی برگزار گردید، اظهار کرد: ما بیش از حد سیاسی شده‌ایم و دز آن خیلی بالا است و وقتی دز آن بالا شد، مثل اعتیاد می‌ماند و یک راه بیشتر ندارد که کسی نه می‌تواند ترک کند و نه می‌تواند، نرمال زندگی کند.

وی با اشاره به اینکه سیاست‌زدگی دزش بالا است، اما دانستن سیاست بد نیست، گفت: روابط عمومی ابعاد مختلفی دارد، که باید به آن توجه شود.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه در بخش‌های مختلف بروکراسی، بازاریابی و ... به آن توجه شده است، گفت: روابط عمومی ذوق و علم نیاز دارد و ترکیب این دو یک اتفاق خوب را رقم خواهد زد.

آیت‌الله خاتمی با بیان اینکه در سیستم اداری واقعیت این است که روابط عمومی‌ها تابلوی مجموعه محسوب می‌شوند، تصریح کرد: در ساختمان نیز همین است و آن چیزی که چشم نواز است، نمای بیرونی است.

وی با اشاره به اینکه یکی از موضوعاتی که ما بیشتر تحمل آن را نداریم، انتقاد است، تصریح کرد: نباید به منتقدان با نگاه کینه نگریست.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه برخی از افراد از فرط خودشیفتگی و سیاست‌زدگی دیگران را باطل می‌دانند، بیان کرد: این امر راه حل دارد و با حق دادن به دیگران بسیاری از بد اخلاقی‌ها در جامعه فروکش خواهد کرد و باید بپذیریم کسی که انتقادات ما را می‌گوید در واقع ما را دوست دارد.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به اینکه روابط عمومی در واقع چشم و چراغ یک اداره است، بیان کرد: اگر اشکال درست بود دستت را می بوسیم و اگر ابهام بود دشمنی از بین می رود.

وی با اشاره به اینکه انعکاس زحمات یک اداره نباید با دروغ همراه باشد، بیان کرد: کسی که دروغ می‌گوید با ایمان خداحافظی کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه روابط عمومی می‌تواند هم مطلوب منعکس کند و هم افکار عمومی را قانع کند، افزود: کار روابط عمومی سخت و مهم و ارزشمند است که باید نسبت به این امر توجه زیادی شود.

وی با اشاره به اینکه حضور انسان ها در این دنیا موقت است و در آمدن و حضور و رفتن خود نقشی ندارند، بیان کرد: همه انسانها باید نسبت به اعمال خود در دو تاریخ که دادگاه افکار عمومی و قضاوت مردم و دادگاه عدل الهی است، پاسخگو باشند.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به اینکه کار دادگاه آخرت قطعی است و در این دادگاه قطعا باید پاسخگوی پیشگاه الهی باشیم، بیان کرد: در روز قیامت نمی توان سر کسی را کلاه گذاشت.
وی با اشاره به اینکه امریکا برجام را بپذیرد یا خیر دنیا به آخر نمی‌رسد، بیان کرد: در این شرایط ما باید کاری کنیم که یک صدا از این کشور شنیده شود.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با اشاره به اینکه ما برای مقابله با دشمن، یک صدا نیاز داریم و برای این کار باید اتحاد درونی داشته باشیم، تصریح کرد: ما جوانان دلسوز بسیاری در کشور داریم که باید قدر آنها را بدانیم و از ظرفیت آنها استفاده کنیم.

وی همچنین به فرمایشات مقام معظم رهبری نیز اشاره کرد و گفت: این فرمایشات را باید به منزله یک منظومه بدانیم.

آیت‌الله خاتمی با اشاره به اینکه یکی از موضوعاتی که روابط عمومی می‌تواند روح امید را در جامعه تقویت کند، این است که پیروزی با صابران است، افزود: باید این موضوع به عنوان یک هنر مورد توجه روابط عمومی‌ها باشد.

وی با اشاره به دستاوردهای کشور طی 40 سال گذشته بیان کرد: اگر امروز دشمن اینقدر به کشور فشار می‌آورد، پس مشخص است که از قدرت کشور می‌ترسد.

 

 

 

 

مدیرکل روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری زنجان اعلام کرد:

لزوم توانمندسازی روابط عمومی ها در حوزه آموزش

مدیرکل روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری زنجان با بیان اینکه عشق و علاقه موجب می‌شود که روابط عمومی در کار خود موفق عمل کند، اضافه کرد: البته باید در حوزه آموزشی نیز روابط عمومی‌ها  را توانمند کرد.

ادریس سالاری ظهر امروز در گردهمایی روابط عمومی‌های استان زنجان اظهار کرد: اهمیت ارتباطات در دنیای امروزه بسیار زیاد است، به حدی که رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز به آن تاکید بسیار  کرده و فرموده‌اند، اگر رهبر نبودم، مسؤولیت فضای مجازی را عهده‌دار می‌شدم.

وی با اشاره به اینکه فعالیت در روابط عمومی فرصت استفاده از مشارکت افکار عمومی را در برنامه‌ها فراهم کنیم، اضافه کرد: باید در کار روابط عمومی زمینه رضایت‌مندی ارباب رجوع را فراهم سازیم.

مدیرکل روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری زنجان با بیان اینکه مقامات عالی کشور بارها به بحث روابط عمومی و اهمیت آن اشاره کرده‌اند، گفت: اما با این حال بازهم در ساختار با مشکل مواجه هستیم و بحث بودجه و اعتبارات لازم پیش‌بینی نشده است.

سالاری با بیان اینکه عشق و علاقه موجب می‌شود که روابط عمومی در کار خود موفق عمل کند، اضافه کرد: البته باید در حوزه آموزشی نیز روابط عمومی‌ها  را توانمند کرد.

وی با اشاره به سخنان استاندار زنحان در زمینه نیازمندی به بحث تعصب بیان کرد: اگر امر توسعه در استان مورد توجه باشد و خدمت کردن به مردم به عنوان یک امر مهم تلقی شود و ما نسبت به دستگاه اجرایی خودمان تعصب داشته باشیم و تلاش کنیم وارد دستگاه‌های اجرایی و رسانه‌ها شویم موفق عمل خواهیم کرد.
مدیرکل روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری زنجان با اشاره به اینکه برای پیشبرد توسعه فرصتی بهتر از منتقدان وجود ندارد، بیان کرد: یا حرف منتقدان درست است که ما باید بر اساس آن خودمان را اصلاح کنیم و یا اگر نیست باید با احترام پاسخ منتقدان را بدهیم.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :