پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - میز خدمت در راستای تکریم ارباب رجوع در اداره کل منابع طبیعی استان زنجان مستقر شد
بازدید : 169 7 تير 1397 10:9 شماره :49889
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان؛
میز خدمت در راستای تکریم ارباب رجوع در اداره کل منابع طبیعی استان زنجان مستقر شد
 

مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان از استقرار میز خدمت در ادارات شهرستانی این اداره کل در راستای تسریع خدمت رسانی به ارباب رجوع بر اساس ابلاغیه های ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی استان زنجان، خلیل آقاجانلو با اشاره به الزام استقرار میز خدمت در ادارات از ابتدای تابستان بر لزوم توجه به کارایی و توانمندی اشخاص انتخاب شده برای استقرار میز خدمت در ادارات منابع طبیعی در شهرستان ها تاکید کرد.

وی افزود: تمامی خدمات باکیفیت باید در اسرع وقت به مراجعه کنندگان ارائه گردد.

مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان با بیان اینکه خدمات مربوط به میز خدمت میز به ارباب رجوع در وهله نخست فیزیکی خواهد بود به بیانی دیگر این شیوه خدمات رسانه ای مقدمه ای برای خدمت الکترونیکی می باشد، ادامه داد: به منظور انسجام و وحدت رویه در امور، پاسخگویی از طریق میز خدمت به صورت الکترونیکی امکان پذیر خواهد شد که این مهم باید مورد توجه مسئولان ادارات منابع طبیعی در شهرستان ها باشد.

آقاجانلو این اقدام را در راستای جلوگیری از تضییع حقوق شهروندان ، تکریم ارباب رجوع و ایجاد نظام اداری پاسخگو و کارآمد اعلام کرد و گفت: استقرار میز خدمت در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان بر اساس بخشنامه ابلاغی از سوی ریاست جمهوری می باشد.

وی تصریح کرد : هم اکنون میز خدمت در اداره کل مستقر بوده و با پذیرش ارباب رجوع از طریق فرایندهای تجمیع شده در همان مکان درخواست های مراجعان را پذیرش و خدمات لازم را به آنها ارائه می دهد.

وی اضافه کرد: در این راستا همکارانی از حوزه های مختلف که ارتباط مستقیم با ارباب رجوع دارند در باجه های مربوطه مستقر بوده و پاسخگوی ارباب رجوع می باشند.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :