پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مراحل اجرای پروژه آبخوانداری کرسف قیدار تا پایان سال تکمیل می شود
بازدید : 422 17 مهر 1397 ساعت 8:28 شماره :52558
مشاور شرکت ارکان ذهاب در برنامه مستندسازی از روند اجرای پروژه های آبخوانداری استان زنجان:
مراحل اجرای پروژه آبخوانداری کرسف قیدار تا پایان سال تکمیل می شود
 

مشاور شرکت ارکان ذهاب در برنامه مستندسازی از روند اجرای پروژه های آبخوانداری استان زنجان از تکمیل مراحل اجرای پروژه آبخوانداری کرسف قیدار که منابع مالی آن از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی پرداخت خواهد شد، تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی استان زنجان، مهندس خانمحمدی، مشاور شرکت ارکان ذهاب با حضور در برنامه مستند سازی پروژه آبخوان داری کرسف خدابنده با بیان اینکه کارفرمای این پروژه اداره کل منابع طبیعی و مشاور آن پروژه نیز بر عهده ارکان ذهاب می باشد، اضافه کرد: شرکت آریان سازه آب اشراق نیز به عنوان پیمانکار در این پروژه همکاری دارد.

 

 

وی با بیان اینکه اوایل سال 97 عملیات اجرایی پروژه آبخوان داری کرسف قیدار آغاز گردیده است، اقدامات ریز صورت گرفته جهت تکمیل پروژه را تشریح کرد.

خانمحمدی هدف از احداث این سد ذخیره آب و کنترل سیلاب و رواناب های سطحی، تامین کنترل اراضی پایین دست و حفاظت از بند تاریخی سد امیر اعلام کرد و گفت: در حال حاضر مراحل حفاری پی سد را در دستور کار قرار داده ایم که پس از اتمام کامل خاکبرداری، خاکریزی را آغاز خواهیم کرد.

وی در مورد زمان پایان عملیات پروژه هم افزود: پایان سال جاری پروژه را پس از اتمام تحویل خواهیم داد.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :