پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بیش از 27 هکتار از اراضی ملی و طبیعی استان زنجان رفع تصرف شد
بازدید : 3387 10 آبان 1397 8:2 شماره :53345
با اجرای عملیات خلع ید فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی استان؛
بیش از 27 هکتار از اراضی ملی و طبیعی استان زنجان رفع تصرف شد

 

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان زنجان از اجرای عملیات رفع تصرف نیروهای این یگان در 8 مورد عملیات در مهر ماه 97 خبر داد و گفت: نتیجه این عملیات، خلع ید و رفع تصرف بیش از 27 هکتار بوده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی استان زنجان، سرهنگ منصور خسروی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این یگان طی یک ماه اخیر اظهار کرد: با اجرای عملیات حفظ و حراست از عرصه ها، در 62 مورد از تصرف بیش از 100 هکتار جلوگیری شده است.

وی با اشاره به توقیف 6 دستگاه از ماشین آلات و ادوات تخریب اراضی ملی و طبیعی استان زنجان تعداد گزارش های وصولی مردمی در مهر 97 را 106 مورد اعلام کرد.

سرهنگ خسروی با بیان اینکه در این مدت 18 مورد پرونده مربوط به ماده 55 به ثبت رسیده است، مساحت پرونده های تنظیمی در مراجع قانونی را بیش از 83 هکتار عنوان کرد.

وی با عنوان اینکه یک ماه اخیر 4 مورد عملیات اطفا حریق گزارش شده است، ابراز کرد: متاسفانه بیش از 28 هکتار از اراضی ملی و طبیعی استان در نخستین ماه پائیز در آتش سوخت.

خسروی همچنین تعداد دام های غیرمجاز وارد شده به اراضی ملی و طبیعی در مهر 97 را 940 واحد دامی اعلام کرد.

 

 

 

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :