پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیشگیری از تصرف بیش از 307 هکتار از اراضی ملی استان زنجان در آبان ماه سال جاری
بازدید : 165 7 آذر 1397 ساعت 8:59 شماره :54204
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان خبر داد؛
پیشگیری از تصرف بیش از 307 هکتار از اراضی ملی استان زنجان در آبان ماه سال جاری
 

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان از اجرای یک مورد عملیات خلع ید و رفع تصرف به سطح بیش از 2 هکتار در اراضی ملی استان زنجان در آبان سال جاری خبر داد و گفت: در یک ماه اخیر با تلاش نیروهای یگان حفاظت از تصرف بیش از 307 هکتار نیز پیشگیری شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، منصور خسروی حفاظت از عرصه ها را وظیفه اصلی سازمان متبوع دانست و با اشاره به عملکرد این یگان در ماه اخیر اظهار کرد: در آبان ماه سال جاری 59 عملیات پیشگیری از تصرف به مساحت بیش از 307 هکتار به ثبت رسیده است.

وی با اشاره به توقیف 3 دستگاه از ماشین آلات تخریب کننده اراضی ملی متخلفان اعلام کرد: ماه گذشته 96 گزارش مردمی مبنی بر تخریب عرصه های ملی و طبیعی در یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان به ثبت رسیده است.

خسروی افزود: 12 فقره پرونده به سطح بیش از 113 هکتار مربوط به ماده 55 در مراجع قانونی استان زنجان تشکیل شده است.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان با بیان اینکه خوشبختانه در آبان ماه هیچ گزارشی مبنی بر اطفای حریق در اراضی ملی استان توسط این یگان وصول نشده است، اضافه کرد: در مدت زمان یاد شده 3 فرد متخلفی دستگیر و به مراجع قانونی معرفی شدند.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :