پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی از پروژه‌های آبخیزداری شهر کرسف بازدید کرد
بازدید : 233 24 آذر 1397 ساعت 12:23 شماره :54853

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی از پروژه‌های آبخیزداری شهر کرسف بازدید کرد
 

دکتر بیگدلی، نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و جمعی از مسئولین از پروژه آبخیزداری شهر کرسف بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی استان زنجان، در این بازدید که با حضور شهردار و اعضاء شورای شهر کرسف و نیز معاون آبخیزداری استان و رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان صورت گرفت، دکتر بیگدلی ضمن قدردانی از دست اندرکاران پروژه از پیگیری اعضاء شورای شهر کرسف نیز تشکر و اظهار امیدواری نمود پروژه های آبخیزداری با پیگیری و حمایت نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی بیش از پیش توسعه و ادامه یابد.

بند خاکی کرسف با ارتفاع ۶ متر و گنجایش ۲۵۰ هزار متر مکعب با اهداف چند منظوره حفاظت و تقویت منابع آب و خاک ، کنترل سیل و رسوب ، جمع آوری و ذخیره روانابهای حوزه آبخیز بالادست و رونق گردشگری ، تفریح و تفرج ،طبیعت گردی ، ورزشهای محلی ، اسب دوانی و ... در نزدیکی بند تاریخی امیر این شهر و با اعتبار حدود یک میلیارد تومان از محل اعتبارات سال ۹۶ و  صندوق توسعه ملی سال ۹۷ در حال احداث می باشد.

 

 

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :