پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - پیشگیری از تصرف بیش از 159 هکتار از اراضی ملی استان زنجان در آذر ماه سال جاری
بازدید : 117 8 دی 1397 8:47 شماره :55361
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان خبر داد؛
پیشگیری از تصرف بیش از 159 هکتار از اراضی ملی استان زنجان در آذر ماه سال جاری
 

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان از اجرای 6 مورد عملیات خلع ید و رفع تصرف به سطح بیش از 14 هکتار در اراضی ملی استان زنجان در آذر سال جاری خبر داد و گفت: در یک ماه اخیر با تلاش نیروهای یگان حفاظت از تصرف بیش از 159 هکتار نیز پیشگیری شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، منصور خسروی حفاظت از عرصه ها را وظیفه اصلی سازمان متبوع دانست و با اشاره به عملکرد این یگان در ماه اخیر اظهار کرد: در آذر ماه سال جاری 42 عملیات پیشگیری از تصرف به مساحت بیش از 159 هکتار به ثبت رسیده است.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان از اجرای 6 مورد عملیات خلع ید و رفع تصرف به سطح بیش از  14 هکتار در اراضی ملی استان زنجان در آذر سال جاری خبر داد.

وی با اشاره به توقیف 3 دستگاه از ماشین آلات تخریب کننده اراضی ملی متخلفان اعلام کرد: ماه گذشته 112 گزارش مردمی مبنی بر تخریب عرصه های ملی و طبیعی در یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان به ثبت رسیده است.

خسروی افزود: 21 فقره پرونده به سطح بیش از 125 هکتار مربوط به ماده 55 در مراجع قانونی استان زنجان تشکیل شده است.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در آذر ماه هیچ گزارشی مبنی بر اطفای حریق در اراضی ملی استان و دستگیری و بازداشت متخلفین توسط این یگان وصول نشده است.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :