پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - بیانیه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان بمناسبت حماسه نهم دی ماه
بازدید : 167 9 دی 1397 ساعت 16:25 شماره :55438

بیانیه اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان بمناسبت حماسه نهم دی ماه
 

«فَاصْبرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ وَلا یَسْتَخِفَّنَّکَ الَّذِینَ لا یُوقِنُونَ»

۹ دی‌ماه ۸۸ تجلی حماسه عاشورایی و میثاق معنادار امت با مقام عظمای ولایت و نقطه سرنوشت‌ساز تقابل نظام سلطه و جبهه استکبار با اسلام، انقلاب و ولایت‌فقیه بود.

حماسه‌ای ماندگار و عبرت‌آموز که با حضور آگاهانه و برخاسته از بصیرت متکی بر ایمان و اراده الهی ملت ایران شکل گرفت. حماسه‌ای که به فرموده رهبر معظم انقلاب، تجدید پیمان دوباره ملت بزرگ ایران با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب است.

حماسه عاشورایی 9 دی ماه، آئینه تمام نمای بصیرت، بیداری، هوشیاری و ولایت‌مداری ملت ایران و صحنه شکست جبهه متحد ضد انقلاب داخلی و خارجی تحت مدیریت نظام و شبکه صهیونیسم جهانی، در فتنه بزرگ و پیچیده پس از انتخابات سال 88بود که در مقطعی حساس تهدید دشمن را به فرصتی برای شکوفایی و نمایش قدرت انقلاب و نظام در دوره‌ای جدید تبدیل کرد.

این حماسه سترگ و شگفت‌انگیز پس از 8 ماه تحرک فتنه‌گران اجیر شده کانون‌های استکباری، توانست انقلاب اسلامی و ملت ایران را به فضل الهی از توطئه‌ای بسیار پیچیده و خطرناک عبور داده و با کور کردن چشم فتنه و منزوی ساختن سران فتنه و خواص بی‌بصیرت، سر فصل نوینی در روند تکاملی انقلاب و پیوند وثیق امام و امت در جامعه اسلامی بگشاید.

کارکنان و مدیران اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی و تجلیل و قدردانی از ملت شریف و مؤمن ایران به خاطر مجاهدت‌ها و بصیرت بی‌نظیر ایشان در دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و پیروی از ولایت‌فقیه، بار دیگر با آرمان‌های الهی امام خمینی(ره) و مقام عظمای ولایت حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی) تجدید میثاق می‌کنند و اعلام می‌دارد تمام توان خود را برای حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و آرمان‌های نظام و انقلاب به کار خواهند بست و در راه تحقق این اهداف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد. 

 حوزه نمایندگی ولی فقیه و روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان زنجان

دی ماه 1397

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :