پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - عملکرد اداره کل منابع طبیعی در نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی زنجان در معرض عموم قرار داده می‌شود
بازدید : 132 15 بهمن 1397 ساعت 12:23 شماره :56539

عملکرد اداره کل منابع طبیعی در نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی زنجان در معرض عموم قرار داده می‌شود
 

مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان گفت: عملکرد اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان در نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی زنجان که در محل نمایشگاه های بین المللی کاسپین برگزار می گردد، در معرض عموم قرار داده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی استان زنجان،خلیل آقاجانلو ضمن تاکید بر ضرورت برگزاری هر چه باشکوهتر مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: در همین راستا نمایشگاه دستاوردهای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با مشارکت تمامی دستگاه های اجرایی استان از ١2 تا 16 بهمن امسال در محل نمایشگاه کاسپین زنجان دایر می گردد.

مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان تصریح کرد: مسئولیت برنامه ریزی فرهنگی و هنری این نمایشگاه به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان محول شده و اداره کل صنعت، معدن و تجارت فضای محل را برای برگزاری نمایشگاه آماده کرده است تا دستگاه های اجرایی توانمندی های خود را در این نمایشگاه به نمایش بگذارند.

وی اضافه کرد: اداره کل منابع طبیعی استان زنجان نیز با ارائه گزارش های تفصیلی در تمامی بخش های آبخیزداری، حفاظت و امور اراضی، فنی و حراست از منابع ملی در این نمایشگاه حضور خواهد داشت.

این مسئول ادامه داد: این نمایشگاه زمینه لازم جهت حضور مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی استان جهت ملاقات و دیدار چهره به چهره و پاسخگویی به مراجعین محترم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب و ارائه خدمات ارزشمند به مراجعین را فراهم خواهد کرد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :