پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - به منظور بررسی برنامه‌ها، اقدامات و موانع احتمالی پیش روی پروژه های آبخیزداری مربوط به صندوق توسعه ملی، جلسه ستاد آبخیزداری با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان، معاونین و مسئولین ادارات شهرستانی برگزار شد.
بازدید : 61 28 ارديبهشت 1398 ساعت 8:25 شماره :59877
ستاد آبخیزداری با موضوع بررسی پروژه های صندوق توسعه ملی در زنجان تشکیل جلسه داد
به منظور بررسی برنامه‌ها، اقدامات و موانع احتمالی پیش روی پروژه های آبخیزداری مربوط به صندوق توسعه ملی، جلسه ستاد آبخیزداری با حضور مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان، معاونین و مسئولین ادارات شهرستانی برگزار شد.
 

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی استان زنجان، خلیل آقاجانلو در جلسه ستاد آبخیزداری صندوق توسعه با اشاره به اینکه بذرکاری و تهیه بذور در شهرستان ها از طریق ادارت شهرستانی باید پیگیری گردد، ابراز کزد: تمامی مسئولین موظفند برنامه‌های سال 98 را در راستای اجرای دستورات سازمان جنگل ها مراتع و آبخیزداری پیش ببرند.

علیرضا اللهیاری، رئیس اداره منابع طبیعی ابهر نیز ضمن ارائه گزارش عملکرد این اداره، اقدامات مربوط به عملیات بیولوژیکی، پروژه‌های آبخیزداری خوشنام، کینه ورس3، کینه ورس2 و قره آغاج را تشریح کرد.

سیدحسن حسینی، رئیس منابع طبیعی شهرستان زنجان هم اقدامات بیولوژیکی و اجرای پروژه های این اداره در بخش مرتع، جنگل و بخش آبخیزداری را ارائه کرد.

لطفی، معاون یگان حفاظت منابع طبیعی استان زنجان با اشاره به تماس های این یگان با جنگلداران و پیگیری مشکلات در حوزه حراست از عرصه ها بر لزوم افزایش آگاهی ها و همراهی بومیان محلی جهت تحقق اهداف سازمان متبوع با بهره گیری از امکانات تبلیغی و آموزشی نوین تاکید کرد.

 ایده‌لویی با اشاره به اقدامات آموزش و ترویج جهت تحقق اهداف پروژه های آبخیزداری در 5 شهرستان و 7 حوزه و 10 روستا اردجین، آببر، دهنه، خراسانلو، کینه ورس2، مراش یک، چهرآباد بر لزوم آمادگی این بخش در حفظ و حراست از عرصه ها تاکید کرد.

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :