اخبار
معاون حفاظت و امور اراضی منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان از آغاز نصب 44 دستگاه آبگرمکن خورشیدی در روستاهای "تازه کند" طارم و "پرنگین" سلطانیه در سال جاری خبر داد و گفت: این مهم به منظور جلوگیری از قطع بی‌رویه درختان جنگلی آبگرمکن‌های خورشیدی در روستاهای محروم استان زنجان در دستور کار اداره کل قرار گرفته است.
27 دی 1396 11:34
جلسه شورای فرهنگی با هدف برنامه‌‌ریزی ویژه "دهه فجر" اداره کل منابع طبیعی و ارائه برنامه پیشنهادی با حضور مدیرکل و مسئولین و دست اندرکاران ذیربط این دستگاه برگزار گردید.
19 دی 1396 8:26
سعداله نصیری قیداری، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو-ایران با ارسال لوحی از مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان به جهت عملکرد مثبت این دستگاه در "توسعه فرهنگ محیط زیست و مناطبع طبیعی و حفاظت از آن‌ها" قدردانی کرد.
17 دی 1396 8:32
نماینده ولی‌فقیه در اداره‌کل منابع‌طبیعی استان زنجان:
نماینده ولی‌فقیه در اداره‌کل منابع‌طبیعی استان زنجان گفت: اجرای طرح حلقه‌های صالحین و مشارکت بسیجیان در مباحث مربوط به حفاظت از منابع ملی و انفال گامی در جهت حفاظت ار اراضی ملی و طبیعی است و بسیا حائز اهمیت است.
16 دی 1396 8:54
مدیرکل منابع طبیعی استان در گفت‌وگو با صدای زنجان اعلام کرد
آقاجانلو: متاسفانه یکسری از افراد بدون اطلاع از ماهیت پروژه نسبت به انتشار مطالب خلاف واقع اقدام می‌کنند. مدیرکل منابع طبیعی با بیان اینکه " اجرای پروژه ترسیب کربن یک پروژه داخلی است نه بین المللی" به انتشار مطلبی در یکی از خبرگزاری‌های استان که اجرای این پروژه را مصداق نفوذ دشمن در روستاهای زنجان دانسته بود، واکنش نشان داد
13 دی 1396 13:14
با حضور مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان و معاونین و مدیران بخش‌های مختلف اداره کل، جلسه هماهنگی برای برگزاری هفته منابع طبیعی در محل اداره کل برگزار شد.
11 دی 1396 12:32
بسم الله الرحمن الرحیم امام خامنه‌ای مدظلّه‌العالی: " حادثه 9 دی یک حادثه ماندنی در تاریخ ماست ... این حادثه بایستی حفظ شود، بایستی گرامی داشته‌شود" نهم دی ماه سال 88 به عنوان برگ زرینی در تاریخ کشور ایران پیام ولایت مداری ملت را به جهانیان فریاد زد و مردم با حضور پرشکوه و یکپارچه در راهپیمایی عظیم نشان داد که توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی نخواهند توانست حرکت آنها را در ادامه راه شهدا و امام شهیدان لحظه ای کند و یا متوقف نماید.
9 دی 1396 8:14
به مناسبت گرامیداشت حماسه تاریخی 9 دی/
به مناسبت گرامیداشت حماسه تاریخی 9 دی خلیل آقاجانلو، مدیرکل منابع طبیعی و مسئولین این اداره کل با سردار کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان دیدار و گفت‌وگو کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در جمع کارکنان اداره کل منابع طبیعی ضمن گرامیداشت حماسه تاریخی 9 دی، بعثت را مبنا و اساس اسلام دانست و گفت: پیامبر اسلام در غدیر بعد از خودشان تکلیف جامعه اسلامی را مشخص کردند که متاسفانه غفلت مسلمین به آن سبب اختلافاتی شد.
7 دی 1396 11:59
در نشست با فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان مطرح شد؛
به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان، حجت الاسلام رحیمی نیا در جمع کارکنان اداره کل که فرمانده سپاه انصارالهمدی (عج) استان زنجان نیز حضور داشت، ضمن گرامی داشتن حماسه تاریخی 9 دی اظهار کرد: این روزها تداعی خاطرات عبرت آموز است که با حرکت عظیم مردمی که برگرفته از روح دیانت مردم و وفاداری به آموزه های عاشورا بود فتنه 88 خاموش شد.
7 دی 1396 11:2
نماینده ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی استان زنجان:
نماینده ولی فقیه در اداره کل منابع طبیعی استان راه‌اندازی سامانه استعلام امور مربوط به اراضی ملی و طبیعی را گامی در جهت حرکت در مسیر سلامت اداری اعلام کرد.
6 دی 1396 11:51
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   
آرشيو اخبار
از تا