اخبار
معاون یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان؛
معاون یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با اشاره به این که آتش بزرگترین دشمن برای مراتع و طبیعت است گفت: هر ساله شاهد آتش گرفتن حجم وسیعی از مراتع کشور و استان هستیم.
26 خرداد 1398 ساعت 14:13
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان خبر داد؛
معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: زنجان تنها استانی است که در کشور با روش های متفاوت موفق به کاشت و پرورش نهال اُرس شده است.
23 خرداد 1398 ساعت 13:34
در بازدید از پروژه آبخوان داری رضا آباد شهرستان زنجان؛
مدیرکل دفتر ترویج سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری در جمع برخی از اهالی روستای رضا آباد به مشارکت جوامع محلی در راستای حفظ منابع طبیعی تاکید کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان دکتر جعفریان مدیرکل دفتر ترویج سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری به همراه هیئت همراه از پروژه های موفق حوزه آبخیز استان بازدید کردند. وی در حاشیه این مراسم با اشاره به انسجام و مشارکت اهالی این روستا در راستای حفظ منابع طبیعی گفت: جوامع محلی با ارائه نظرات و پیشنهادات خود می توانند خود را در منافع این گونه پروژه ها سهیم بدانند. جعفریان تضارب افکار، به اشتراک گذاشتن دانش و تجارب موفق و همچنین آگاهی مردم از اهمیت و جایگاه منابع خدادادی را از جمله اهداف بازدید میدانی خود از این منطقه اعلام کرد.
23 خرداد 1398 ساعت 13:30
مدیرکل دفتر ترویج سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری خبر داد؛
مدیرکل دفتر ترویج سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری در سفر یک روزه خود به زنجان از اجرای موفقیت آمیز طرح صندوق توسعه ملی در کشور خبر داد و گفت: به استمرار این طرح در سال های آتی خوشبین هستیم.
23 خرداد 1398 ساعت 13:28
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان؛
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان به ضرورت توجه به آبخیزداری و اهمیت آن در کنترل سیل تاکید کرد.
23 خرداد 1398 ساعت 13:24
مدیرکل دفتر ترویج سازمان جنگل ها؛
مدیرکل دفتر ترویج سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری پیشگیری از آتش سوزی مراتع و جنگل ها را یکی از اولویت های سازمان منابع طبیعی برشمرد.
23 خرداد 1398 ساعت 13:22
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری زنجان اعلام کرد:
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: در بین مراتع استان، مراتع شهرستان زنجان، طارم و سلطانیه جزو شهرستان‌های پر خطر در زمینه آتش‌سوزی هستند.
13 خرداد 1398 ساعت 11:10
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان خبر داد
معاون اداره کل منابع طبیعی استان زنجان در مورد اجرای پروژه‌های آبخیزداری در استان زنجان گفت: 26 میلیارد تومان برای اجرای پروژه‌های آبخیزداری استان زنجان هزینه می‌شود.
13 خرداد 1398 ساعت 11:2
در راستای حفاظت از درختان جنگلی استان زنجان صورت گرفت؛
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان از نصب و تحویل آبگرمکن¬های خورشیدی به تعداد 50 دستگاه در روستاهای چای قشلاق(14دستگاه) و تات قشلاق(36 دستگاه)شهرستان ماهنشان خبر داد.
31 ارديبهشت 1398 ساعت 13:5
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان در کارگروه اطفای حریق؛
مدیرکل منابع طبیعی استان زنجان از استقرار کشیک‌های یگان حفاظت منابع طبیعی از 15 خردادماه در راستای پیشگیری از آتش سوزی و اطفای حریق در مناطق بحرانی خبر داد.
28 ارديبهشت 1398 ساعت 8:28
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...   
آرشيو اخبار
از تا